Chcete-li za námi přijet osobně, VŽDY volejte předem a ověřte si, že máme otevřeno. Děkujeme za pochopení.

Náš kód: P1495310

Koncovka výfuku MIVV DAKAR Y.064.LDKX Nerez

Řada SPORT, Pozice STANDARD Více informací
$691.68 (ušetříte $159.10)
$532.58 Včetně DPH
$440.15 Bez DPH
Na centrálním skladu v ČR
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Řada SPORTLINE - výfuky MIVV

Popis a parametry

KONCOVKA VÝFUKU MIVV DAKAR

Nová řada off-road koncovek výfuků - DAKAR. Splňují veškeré požadavky náročného off-road závodního použití. Jsou vyrobeny z nerezové oceli typu 304 a jsou dostupné ve dvou povrchových úpravách - “perleťová” a “černá keramika”. Tyto povrchy nejen skvěle vypadají, ale především zvyšují ochranu proti oděru a promáčknutí při pádu.  Prvními modely, pro které je výfuk řady DAKAR vyroben je Yamaha Ténéré 700 a Honda Africa Twin. Máme již potvrzené další modely - Ducati Desert X a Aprilia Tuareg 660.   Výfuky přináší znatelnou úsporu hmotnosti a zvýšení výkonu i kroutícího momentu. U Ténéré jsou konrétní hodnoty: 2,7 kg úspora hmotnosti (hmotnost výfuku pouhých 2,1 kg), 2,2 HP zvýšení výkonu a 1,4 Nm zvýšení kroutícího momentu. Samozřejmě splňují EURO 4 a EURO 5 homologaci. 

Italský výrobce MIVV uvádí na trh novou řadu off-road koncovek výfuků - DAKAR. Splňují veškeré požadavky náročného off-road závodního použití. Jsou vyrobeny z nerezové oceli typu 304 a jsou dostupné ve dvou povrchových úpravách - “perleťová” a “černá keramika”. Tyto povrchy nejen skvěle vypadají, ale především zvyšují ochranu proti oděru a promáčknutí při pádu. 

Prvními modely, pro které je výfuk řady DAKAR vyroben je Yamaha Ténéré 700 a Honda Africa Twin. Další populární enduro modely budou následovat. Máme již potvrzené modely Ducati Desert X a Aprilia Tuareg 660.

Výfuky přináší znatelnou úsporu hmotnosti a zvýšení výkonu i kroutícího momentu. U Ténéré jsou konrétní hodnoty: 2,7 kg úspora hmotnosti (hmotnost výfuku pouhých 2,1 kg), 2,2 HP zvýšení výkonu a 1,4 Nm zvýšení kroutícího momentu. Samozřejmě splňují EURO 4 a EURO 5 homologaci. 

UPOZORNĚNÍ: Koncovka výfuku DAKAR není kompatibilní s originálním držákem SPZ, zadními blinkry a bodními kufry. Je kompatibilní se stupačkami pro spolujezdce.PDF Dynochart
PDF Warranty

Výrobce MIVV
Řada SPORT
Pozice STANDARD
Homologace hlučnosti ECE schválení (Euro4/Euro5)
Náš kód: P1495310
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání