Chcete-li za námi přijet osobně, VŽDY volejte předem a ověřte si, že máme otevřeno. Děkujeme za pochopení.

POZOR! 

V obci Mníšek, kde sídlíme, probíhají dlouhodobé stavební práce. V Mníšku na křižovatce je kompletně uzavřena (zákaz vjezdu) odbočka na Fojtku, tedy k nám. Silnice je průjezdná, ale musíte nahlásit, že jste zákazník firmy RUTAN. Poté by vás měli pustit. Mějte připravené naše telefonní číslo a případně volejte.

O nás

Firma RUTAN ACCESSORIES s.r.o

...byla založena na přelomu let 2003-2004 a od počátku se specializovala výhradně na vývoj a výrobu padacích protektorů a speciální příslušenství motocyklů. Od roku 2009 nesou veškeré produkty označení výrobní řady "RUTAN PERFORMANCE®" Naše výrobky pocházejí výhradně z našeho vývoje a také nesou označení "VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE!". Naše výrobky jsou pečlivě testovány a neustále zdokonalovány v návaznosti na výsledky crash testů. Všechny doplňky nebo spotřební zboží, které máme v nabídce, neustále testujeme v extrémních podmínkách závodních okruhů a při stuntridingu, kde pro nekvalitní doplňky není místo.

V roce 2015 jsme nabídku našeho sortimentu rozšířili také o široký sortiment spotřebního materiálu a náhradních dílů. Zákazník si tak může nakoupit cokoliv pro údržbu nebo vylepšení svého stroje.

 

NAŠE VIZE:    

Osobně se už více než deset let aktivně věnuji Stuntridingu a okruhovému ježdění, což je ve všech ohledech pro mě velká inspirace při konstrukci padacích protektorů. Rovněž je to ideální prostředí pro testování veškerého zboží, které prodáváme, protože chceme mít v nabídce pouze KVALITNÍ zboží, na které se může zákazník spolehnout za každých okolností.

Filosofií společnosti není jen vyrábět a prodávat vysoce funkční a kvalitní motocyklové doplňky, se kterými budete vy, naši zákazníci, plně spokojeni. Chceme Vám také poskytnout osobní přístup, který dnes na trhu velice chybí. Věříme, že právě proto nás rádi doporučíte dále a budete se k nám vždy rádi vracet!

Radek "RUTAN" Pyrchala - zakladel společnosti

 

 

                 

0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání