Chcete-li za námi přijet osobně, VŽDY volejte předem a ověřte si, že máme otevřeno. Děkujeme za pochopení.

Náš kód: P17652

Sada prémiových kartáčů na mytí 5 ks MUC-OFF 206

Obsahuje všech pět kartáčů Muc-Off v praktickém sáčku. Více informací
$57.07 Včetně DPH
$47.17 Bez DPH
Na centrálním skladu v ČR
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     MUC-OFF Bundless & kits

Sada prémiových kartáčů na mytí 5 ks MUC-OFF 206
$57.07
+ -

Popis a parametry

Obsahuje všech pět kartáčů Muc-Off v praktickém úložném sáčku:

Náš měkký mycí kartáč se slinutými štětinami je určen k čištění rámu a komponentů a zároveň k péči o jemné povrchové úpravy. Jeho zcela nový design se vyznačuje pevnou, nárazuvzdornou rukojetí, která neklouže ani v extrémních podmínkách, nadměrně velkou hlavou pro rychlé čištění velkých ploch a pogumovanými nárazovými zónami pro maximální ochranu.

Náš detailní kartáč je ideální pro dosažení těžko odstranitelných nečistot na řetězových kolech, nábojích a dalších úzkých místech, jako jsou držáky odpružení nebo korunky vidlic. Jeho nová konstrukce má pevnou, nárazuvzdornou rukojeť, která neklouže ani v extrémních podmínkách, odolné nylonové štětiny a pogumované nárazové zóny pro maximální ochranu choulostivých povrchů.

Náš drápový kartáč má vysoce kvalitní konstrukci s trojicí kartáčových hlav s odolnými nylonovými štětinami a integrovanou škrabkou pro odstraňování bláta. Je ideální pro řetěz, kazetu a řetězová kola a je dokonce kompatibilní s 10 rychlostmi.

Náš kartáč na kola a komponenty je tvarovaný a tvarovaný speciálně pro snadné čištění ráfků a paprsků. Jeho jedinečná konstrukce má nárazuvzdornou rukojeť s dvojitou hustotou a odolné nylonové štětiny.

Náš dvouhrotý kartáč je ideální pro dosažení těžko odstranitelných nečistot na paprscích, kotoučích, tlumičích, klikách, převodnících a pedálech. Jeho konstrukce se vyznačuje pevnou, nárazuvzdornou rukojetí, která neklouže ani v extrémních podmínkách, a odolnými nylonovými štětinami. Dvojité kartáčové hlavy lze měnit a přemisťovat, abyste dosáhli i do těch nejtěsnějších míst.
Upozornění: Pro zachování výkonu všech kartáčů se vyhněte použití s vařící vodou a na horkých částech. Doporučujeme používat teplou vodu a před použitím nechat všechny horké části vychladnout.

VLASTNOSTI
- Složení se slinutými štětinami pro bezpečné čištění
- Pogumované nárazové zóny pro maximální ochranu
- Nylonové štětiny pro dlouhou životnost
- Obsahuje dvouhroté, detailní, měkké mycí, drápkové kartáče a kartáče na kola a součásti.

 

Náš kód: P17652
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání