Chcete-li za námi přijet osobně, VŽDY volejte předem a ověřte si, že máme otevřeno. Děkujeme za pochopení.

OD 6. - 12.7.26 JSOU PRODEJNA I E-SHOP ZAVŘENÉ. VAŠE OBJEDNÁVKY BUDEME VYŘIZOVAT POSTUPNĚ OD 13.7.26.

Náš kód: P1641557

Cartridge BITUBO JBH0 nastavitelná: předpětí, odskok, komprese (+2l oleje), červený kroužek

Tlakové cartridge pro tradiční vidlice Více informací
$1,181.33 Včetně DPH
$976.31 Bez DPH
Na objednávku
+ -
(sada)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Cartridge přední vidlice BITUBO

Cartridge BITUBO JBH0 nastavitelná: předpětí, odskok, komprese (+2l oleje), červený kroužek
$1,181.33
+ -

Popis a parametry

Kazetová vložka vidlice určená pro moderní motocykly kategorie Dual Sport s obrácenou teleskopickou vidlicí a dlouhým zdvihem.

Byla vyvinuta s cílem zajistit vyšší stabilitu při brzdění a optimální oporu předního odpružení, což přispívá k maximální bezpečnosti a jistotě při jízdě.

Systém Plug & Play nevyžaduje žádné úpravy originálních komponentů a umožňuje kdykoliv vrátit motocykl do původního stavu.

Kazetová vložka je plně servisovatelná, takže si zachovává své vlastnosti a vysokou účinnost po celou dobu životnosti motocyklu.

NASTAVENÍ:

  • předpětí pružiny
  • odskok
  • komprese

Na přání lze již při objednávce dodat pružiny s alternativní tuhostí (hodnota K) oproti standardnímu provedení, a to i pro nejnáročnější podmínky použití.

SOUČÁST BALENÍ:

  • montážní návod s doporučenou viskozitou oleje, výškou hladiny oleje a základním nastavením doporučeným vývojovým oddělením Bitubo.
Náš kód: P1641557
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání