Rutan Facebook
RUTAN PERFORMANCE » O nás

O nás

Firma RUTAN ACCESSORIES s.r.o. byla založena na přelomu let 2003-2004 a od počátku se specializovala výhradně na vývoj a výrobu padacích protektorů a speciální příslušenství motocyklů. Od roku 2009 nesou veškeré produkty označení výrobní řady "RUTAN PERFORMANCE®" Naše výrobky pocházejí výhradně z našeho vývoje a také nesou označení "VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE!". 

Naše výrobky jsou pečlivě testovány a neustále zdokonalovány v návaznosti na výsledky crash testů. Všechny doplňky nebo spotřební zboží, které máme v nabídce neustále testujeme v extrémních podmínkách závodních okruhů a při stuntridingu, kde pro nekvalitní doplňky není místo.

V roce 2015 jsme nabídku našeho sortimentu rozšířili také o kompletní sortiment spotřebního materiálu a spustili nový webový obchod www.rutan-motoshop.cz , kde si zákazník může nakoupit cokoliv pro údržbu svého miláčka a spojit případné objednávky do jedné zásilky

Osobně se už více než deset let aktivně věnuji Stuntridingu a okruhovému ježdění, což je ve všech ohledech pro mně velká inspirace při konstrukci padacích protektorů. Rovněž je to ideální prostředí pro testování veškerého zboží, které prodáváme, protože chceme mít v nabídce pouze KVALITNÍ zboží, na které se může zákazník spolehnout za každých okolností.
Filosofií společnosti není jen vyrábět a prodávat vysoce funkční a kvalitní motocyklové doplňky, se kterými budete vy, naši zákazníci, plně spokojeni. Je to především poskytnout zákazníkovi kvalitní obchodní služby, díky kterým nás doporučí dále a bude se vždy rád vracet.
 Radek "RUTAN" Pyrchala - zakladel společnosti:

 

rutan1

 

 


Zpracovávám...