Načítám...
  Zpět na výpis

Airbagová vesta TURTLE ČERNÁ

Airbagová vesta s vestavěným páteřovým chráničem

ID produktu: HELITE_TURLE_BLACK

Cena od s DPH:
14 990 Kč
Cena od bez DPH:
12 388 Kč
Cena s DPH:
14 990 Kč
Cena bez DPH:
12 388 Kč
Velikost:
Nejprve je třeba zvolit parametr: Velikost
Dostupnost:
Nejdříve zadejte parametry
Tuto kombinaci nelze koupit
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

S Turtle technologií Helite je stupeň ochrany pro motorkáře opravdu revoluční! Průlom k mnohem vyššímu stupni ochrany. High End 1621/2 zádový protektor je vnější materiál, který je nárazu odolný, funguje jako želví krunýř přes airbag. Podobné přilbě- tvrdá vnější vrstva, měkký materiál uvnitř. To má za následek odolnost proti protržení airbagu a plné rozptýlení síly na jeho povrchu.

 

Vylepšení je významné v případě malých ostrých vyčnívajících předmětů, jako např. zábradlí nebo části motocyklu. 2 v 1 - airbag a vysoká viditelnost ve dne i v noci130 mm hlava kladiva je 4 krát lépe absorbována, menší, ostřejší předměty jsou mnohem lépe odstíněny než jen s airbagy samotnými. Navíc, povrch velkého zádového protektoru navrchu airbagu chrání místa zad, které u předchozího modelu nebyly řádně ochráněny.

OCHRANA 

CE homologovaný airbag (zcela nafouknutý v 100 ms)CE homologovaný EN1621/2 odnímatelný zádový protektor ,reflexní prvky pro viditelnost v noci

POHODLÍ

Vnitřní textilní 3D síťovina udržuje dobrou cirkulaci vzduchu. Má příjemný a komfortní „pěnový dotek“ Velmi lehké, snadné a stavitelné přezky k zapínání vaší bundy, i když máte právě na sobě rukavice.Suchý zip na hrudi pro lepší nastavení vesty. Sedí přes jakýkoliv typ oděvu.Lehká, flexibilní a volná pod pažemi tak aby byla zaručena možnost pohybu.

VÝHODY AIRBAGU

Náraz je absorbován rozsáhlým povrchem airbagu a energie je rozptýlena. Horní část těla je posílena airbagem a lépe připravena odolat nárazu. Úder do hlavy je se zpožděním a mozek zpomalí dříve, to ochrání hlavu před traumatickým poraněním mozku. Hlava a páteř zůstávají v rovině na místě, to ochrání krční páteř před poraněním a hyper-flexí S Turtle technologií Helite je stupeň ochrany pro motorkáře opravdu revoluční!High End 1621/2 zádový protektor je vnější materiál, který je nárazu odolný, jako želví krunýř přes airbag. Podobné přilbě- tvrdá vnější vrstva, měkký materiál uvnitř. Což má za následek odolnost proti protržení a plné rozptýlení síly na povrchu airbagu.

VIDEOKLIP 1

VIDEOKLIP 2

TABULKU VELIKOSTÍ NAJDETE MEZI OBRÁZKY

 

 

Poptávka

custom footer